Nauczyciele naszej szkoły

Nauczyciele w roku szkolnym 2021/2022


  1. Babski Michał – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni i technikum weterynarii
  2. Banaś Bożena – wychowawca w internacie
  3. Bączkowska Agata – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni, kierownik pnz
  4. Bączkowska Natalia – jazda konna
  5. Burzyńska Beata – geografia, wicedyrektor
  6. Caliński Jan – działalność gospodarcza, WOS
  7. Capała Joanna – jazda konna
  8. Ciemińska Hanna – wychowawca w internacie
  9. Ciężkowska Elżbieta – przedmioty zawodowe w technikum architektury krajobrazu
  10. Czajka Agnieszka – język angielski
  11. Czarnecka Iwona – geografia
  12. Daniel Agata – język polski
  13. Diadik Rafał – wychowanie fizyczne, rzecznik praw ucznia
  14. Dzięgielewska Małgorzatawychowawca w internacie
  15. Dziura Marcin – wychowanie fizyczne
  16. Forysiak Iwona – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni
  17. Gajda Jolanta – bibliotekarz
  18. Gaweł Marek – przepisy ruchu drogowego, nauka jazdy ciągnikiem
  19. Giercuszkiewicz-Hecold Beata – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  20. Gładysz Agnieszka – matematyka
  21. Godos Anna – język niemiecki
  22. Goławska Izabela – język angielski
  23. Górniak Aneta – wychowawca w internacie, rewalidacja
  24. Gralewicz Magdalena – język niemiecki
  25. Gronowska Joanna – język angielski
  26. Hardej Elżbieta – matematyka, fizyka
  27. Jadachowska Monika – biologia
  28. Jakóbowska Małgorzata – przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym
  29. Jakubczyk Piotr – język angielski
  30. Janiszewska Katarzyna – religia
  31. Jasińska Małgorzata – wiedza o kulturze
  32. Jezierska Agnieszka – historia
  33. Jęczmyk-Brzózka Lucyna – przedmioty zawodowe w technikum architektury krajobrazu
  34. Kolenda Maciej – historia, WOS, etyka
  35. Kowalik Małgorzata – język angielski
  36. Kozłowski Paweł – matematyka
  37. Krawczyk Agnieszka – język niemiecki
  38. Król Małgorzata  – przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym, dyrektor Zespołu Szkół Nr 3
  39. Kruk Agnieszka – chemia, wychowawca w internacie
  40. Kryczka Aneta – biologia
  41. Krzemińska Magdalena – geografia, opiekun samorządu uczniowskiego
  42. Kupis Daria – wychowawca w internacie
  43. Kwiatkowski Maciej – wychowawca w internacie
  44. Lausz-Sawicka Karolina – język polski
  45. Lewaszkiewicz Łukasz – technika ogrodnicza i rolnicza
  46. Lipska Anna – matematyka
  47. ks. Marciniak Bartosz – religia
  48. Maryńczak Grażyna – WOS
  49. Milczanowska Agnieszka – język polski, wiedza o kulturze
  50. Mirecka Lidia – zajęcia z terapii pedagogicznej
  51. Mróz Aneta – język niemiecki
  52. Musur Anna – biologia, przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym, wicedyrektor
  53. Napieraj Urszula – edukacja dla bezpieczeństwa
  54. Naujokaite-Mazurek Vilija – język angielski
  55. Nowak Małgorzata – wychowawca w internacie, kierownik internatu
  56. Olczyk Anna – język polski
  57. Olczyk Justyna – język niemiecki
  58. Oręziak Elżbieta – język angielski
  59. Ozimek Renata – wychowawca w internacie
  60. Pęzik-Cechrzycka Sylwia – język polski
  61. Piesio Marta –  przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym
  62. Pijarska-Bińkowska Iwona – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  63. Poręba Agnieszka – język polski, wiedza o kulturze
  64. Powszuk Marta – wychowanie fizyczne
  65. Pyza Tomasz – informatyka
  66. Rogalska Elżbieta – język angielski
  67. Romanek Żaneta – rośliny ozdobne
  68. Rosłon Małgorzata – chemia, edukacja dla bezpieczeństwa
  69. Sar Łukasz – informatyka, technika ogrodnicza
  70. Sikorska-Kosecka Katarzyna – język angielski, rewalidacja
  71. Słowik Marek – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni
  72. Smereczyńska Anna – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  73. Sobola Anna – historia, WOS
  74. Sosnowska Jolanta – religia
  75. Spalona Anna – język angielski
  76. Stala Paweł – wychowanie fizyczne
  77. Stepnowska Beata – pedagog szkolny
  78. Stępniak Krzysztof – nauka jazdy ciągnikiem
  79. Szymanowicz Karolina – język niemiecki
  80. Tokarska Justyna – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  81. Tokarska Michalina – wychowanie fizyczne
  82. Tomaszewski Radosław – wychowanie fizyczne
  83. Wilk Jolanta – wychowawca w internacie
  84. Wiśniowska Ewa – język angielski
  85. Wojtaś Bartłomiej – wychowanie fizyczne
  86. Zakrzewska Anita – wychowawca internatu
  87. Żebrowska Leokadia – wychowawca w internacie
  88. Żurakowski Wojciech – fizyka