Nauczyciele naszej szkoły

Nauczyciele w roku szkolnym 2021/2022


  1. Babski Michał – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni i technikum weterynarii
  2. Banaś Bożena – wychowawca w internacie
  3. Bączkowska Agata – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni, kierownik pnz
  4. Bączkowska Natalia – jazda konna
  5. Budny Wioletta – rewalidacja
  6. Burzyńska Beata – geografia, wicedyrektor
  7. Caliński Jan – działalność gospodarcza, WOS
  8. Capała Joanna – jazda konna
  9. Ciemińska Hanna – wychowawca w internacie
  10. Ciężkowska Elżbieta – przedmioty zawodowe w technikum architektury krajobrazu
  11. Czajka Agnieszka – język angielski
  12. Czarnecka Iwona – geografia
  13. Daniel Agata – język polski
  14. Diadik Rafał – wychowanie fizyczne, rzecznik praw ucznia
  15. Dzięgielewska Małgorzatawychowawca w internacie
  16. Dziura Marcin – wychowanie fizyczne
  17. Forysiak Iwona – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni
  18. Gajda Jolanta – bibliotekarz
  19. Gaweł Marek – przepisy ruchu drogowego, nauka jazdy ciągnikiem
  20. Giercuszkiewicz-Hecold Beata – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  21. Gładysz Agnieszka – matematyka
  22. Godos Anna – język niemiecki
  23. Goławska Izabela – język angielski
  24. Górniak Aneta – wychowawca w internacie, rewalidacja
  25. Gralewicz Magdalena – język niemiecki
  26. Gronowska Joanna – język angielski
  27. Hardej Elżbieta – matematyka, fizyka
  28. Jadachowska Monika – biologia
  29. Jakóbowska Małgorzata – przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym
  30. Jakubczyk Piotr – język angielski
  31. Janiszewska Katarzyna – religia
  32. Jasińska Małgorzata – wiedza o kulturze
  33. Jezierska Agnieszka – historia
  34. Jęczmyk-Brzózka Lucyna – przedmioty zawodowe w technikum architektury krajobrazu
  35. Kolenda Maciej – historia, WOS, etyka
  36. Kowalik Małgorzata – język angielski
  37. Kozłowski Paweł – matematyka
  38. Krawczyk Agnieszka – język niemiecki
  39. Król Małgorzata  – przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym, dyrektor Zespołu Szkół Nr 3
  40. Kruk Agnieszka – chemia, wychowawca w internacie
  41. Kryczka Aneta – biologia
  42. Krzemińska Magdalena – geografia, opiekun samorządu uczniowskiego
  43. Kupis Daria – wychowawca w internacie
  44. Kwiatkowski Maciej – wychowawca w internacie
  45. Lausz-Sawicka Karolina – język polski
  46. Lewaszkiewicz Łukasz – technika ogrodnicza i rolnicza
  47. Lipska Anna – matematyka
  48. ks. Marciniak Bartosz – religia
  49. Maryńczak Grażyna – WOS
  50. Milczanowska Agnieszka – język polski, wiedza o kulturze
  51. Mirecka Lidia – zajęcia z terapii pedagogicznej
  52. Mróz Aneta – język niemiecki
  53. Musur Anna – biologia, przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym, wicedyrektor
  54. Napieraj Urszula – edukacja dla bezpieczeństwa
  55. Naujokaite-Mazurek Vilija – język angielski
  56. Nowak Małgorzata – wychowawca w internacie, kierownik internatu
  57. Olczyk Anna – język polski
  58. Olczyk Justyna – język niemiecki
  59. Oręziak Elżbieta – język angielski
  60. Ozimek Renata – wychowawca w internacie
  61. Pęzik-Cechrzycka Sylwia – język polski
  62. Piesio Marta –  przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym
  63. Pijarska-Bińkowska Iwona – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  64. Poręba Agnieszka – język polski, wiedza o kulturze
  65. Powszuk Marta – wychowanie fizyczne
  66. Pyza Tomasz – informatyka
  67. Rogalska Elżbieta – język angielski
  68. Romanek Żaneta – rośliny ozdobne
  69. Rosłon Małgorzata – chemia, edukacja dla bezpieczeństwa
  70. Sar Łukasz – informatyka, technika ogrodnicza
  71. Sikorska-Kosecka Katarzyna – język angielski, rewalidacja
  72. Słowik Marek – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni
  73. Smereczyńska Anna – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  74. Sobola Anna – historia, WOS
  75. Sosnowska Jolanta – religia
  76. Spalona Anna – język angielski
  77. Stala Paweł – wychowanie fizyczne
  78. Stepnowska Beata – pedagog szkolny
  79. Stępniak Krzysztof – nauka jazdy ciągnikiem
  80. Szymanowicz Karolina – język niemiecki
  81. Tokarska Justyna – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  82. Tokarska Michalina – wychowanie fizyczne
  83. Tomaszewski Radosław – wychowanie fizyczne
  84. Wilk Jolanta – wychowawca w internacie
  85. Wiśniowska Ewa – język angielski
  86. Wojtaś Bartłomiej – wychowanie fizyczne
  87. Zając Maria – doradca zawodowy
  88. Zakrzewska Anita – wychowawca internatu
  89. Żebrowska Leokadia – wychowawca w internacie
  90. Żurakowski Wojciech – fizyka