Internat

Szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji do internatu oraz kwaterowania w internacie udziela Pani Kierownik, Małgorzata Nowak, pod nr. tel. 509 291 760.

Internat położony jest wśród zieleni w pobliżu budynku szkoły. Wszystkie pokoje wyposażone są w tapczany, biurka, szafy i szafki nocne. Cały budynek objęty jest monitoringiem wizyjnym. Istnieje możliwość zakwaterowania uczniów z innych szkół z Piaseczna i okolic. Młodzieży zamieszkałej w internacie zapewniamy:

• całodobową opiekę wychowawczą sprawowaną przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
  • zakwaterowanie w 2-3-4 osobowych pokojach,
  • pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje) od poniedziałku do piątku, przygotowane przez stołówkę szkolną,
  • możliwość korzystania z pokoju kuchennego wyposażonego w kuchenkę mikrofalową, kuchenkę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, lodówkę, naczynia kuchenne,
  • dostęp do Internetu,
  • możliwość korzystania z bogatego księgozbioru biblioteki szkolnej usytuowanej na terenie placówki,
  • możliwość  korzystania z sali gimnastycznej na terenie szkoły.

Opłaty za internat

70 zł miesięcznie – zakwaterowanie

20 zł – całodzienne wyżywienie

Ze względu na wzrost cen opłaty za internat mogą wzrosnąć.