Klasa 3lc służb ratowniczych na Uczelni Łazarskiego


W dniu 11 grudnia 2017 klasa 3lc – LO służb ratowniczych  na zajęciach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowanych przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Temat  wykładu prowadzonego przez  dr Dominikę Harasimiuk eksperta od prawa Unii  Europejskiej to „Unia Europejska – unijna kontrola praworządności w państwach członkowskich”.  Przedmiotem wykładu były cele integracji, wartości unijne a prawo unijne, instytucje kontrolujące przestrzegania prawa i wartości unijnych oraz konsekwencje naruszania prawa unijnego i wartości unijnych. Po wykładzie młodzież została oprowadzona po terenie uczelni i zapoznana z ofertą edukacyjną Uczelni Łazarskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności