Sukces w konkursie pożarniczym

Miło nam powiadomić, iż Gabriel Adamiak z klasy 1l c – LO służb ratowniczych w dniu 15.03.2018 r. zajął I miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej pod hasłem ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu !!!

W ogniu pytań o pożary

POWIAT W ubiegły czwartek rozstrzygnięto powiatowy finał 41. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Reprezentanci szkół zgromadzeni w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w dwóch etapach odpowiadali na tematy związane z zagrożeniem pożarowym. W rezultacie jury wyłoniło trzyosobowy skład, który będzie reprezentował powiat piaseczyński w finale wojewódzkim konkursu. Odbędzie się on 21 kwietnia w Ruścu w gminie Nadarzyn.
Szkoły podstawowe z naszego terenu będzie reprezentował Jakub Derwiński z SP w Baniosze (członek miejscowej młodzieżowej drużyny pożarniczej), gimnazja – Mikołaj Hodyra z piaseczyńskiej „Piątki”, a szkoły ponadgimnazjalne – Gabriel Adamiak związany z Ochotniczą Strażą Pożarną w Złotokłosie. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody.

źródło : Kurier Południowy wydanie piaseczyńsko-ursynowskie (nr 711), 2018-03-23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności