Sukces na festiwalu patriotycznym w Pamiątce

W X edycji festiwalu patriotycznego w Pamiątce pierwsze miejsce w konkursie recytatorskim zajął uczeń klasy II la Michał Zacheja, uczennica Katarzyna Wesołowska z klasy III Tw zajęła pierwsze miejsce w konkursie literackim, a Katarzyna Rutka z klasy II la otrzymała wyróżnienie też w konkursie literackim.

Jak podaje portal powiatu piaseczyńskiego Piasecznonews: “Michał Zacheja nie mógł się chyba spodziewać, że kiedy zakończy recytację wiersza Antoniego Słonimskiego, Anna Zalewska poderwie się z miejsca, żeby go uściskać. Uczeń Zespołu Szkół RCKU im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Piasecznie w brawurowy sposób wyrecytował wiersz „Alarm” kończąc go… imitacją dźwięku syreny przeciwlotniczej i zasłużył na owacje na stojąco”.

Cieszymy się osiągnięciami naszych uczniów i gratulujemy!!!

więcej informacji pod linkiem: http://piasecznonews.pl/pamiatka-ma-pamiatke-zdjecia-z-minister-anna-zalewska-z-finalu-festiwalu-patriotycznego/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności