Pożegnanie Maturzystów

Pożegnanie Maturzystów

W dniu 27 kwietnia 2018 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego w klasach maturalnych. W uroczystości uczestniczył Starosta Piaseczyński  Pan Wojciech Ołdakowski, który wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Król wręczył nagrody uczniom kończącym szkołę z wyróżnieniem. Następnie wychowawcy klas wręczyli upominki uczniom z najlepszą średnią w swoich klasach, a uczniowie reprezentujący szkołę w zawodach sportowych otrzymali pamiątkowe statuetki od nauczycieli wychowania fizycznego. Po części oficjalnej z częścią artystyczną wystąpili uczniowie klasy 2lb, 2la, 1la i 1lc. Abiturientów żegnamy i życzymy im połamania piór na egzaminach maturalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności