Zajęcia Fitness w klasach LO Dietetyka i Fitness

Z dumą i satysfakcją informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 kształcimy w pięciu klasach dietetyki i fitness 1lb, 1ld, 2lb, 3lb, 3ld. W dniu 19.09.2018 r. klasa 1lb rozpoczęła zajęcia praktyczne z fitness w GreenUp Fitness Club w Piasecznie. To nowoczesny, doskonale wyposażony w wysokiej klasy sprzęt klub sportowy. Przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa, najlepsi na rynku instruktorzy. Powierzchnia to ponad 1000 m2, 3 przestronne sale do ćwiczeń: fitness, siłownia, strefa relaksu dająca możliwość wypoczynku i regeneracji po wysiłku fizycznym, kawiarnia oraz doskonale zaprojektowane zaplecze. To główne atuty naszego partnera branżowego w klasach dietetyka i fitness.Zapraszamy na fotorelację z zajęć.

      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności