Aktualności

Pierwszy dzień naszej wycieczki zawodowej rozpoczęliśmy od wizyty na Torach Wyścigów Konnych Partynice. Dyrektor Torów, Pan Jerzy Sawka, oprowadził nas po całym terenie, opowiadając o historii torów i pracy z końmi wyścigowymi. Drugi dzień wycieczki był pełen intensywnych wrażeń i długich spacerów. Rozpoczęliśmy dzień od odwiedzenia Skalnego Miasta w Adršpach (Czechy), tajemniczego i mistycznego miejsca, które oczarowało nas swoim klimatem i widokami. Następnie odwiedziliśmy Narodową Hodowlę Koni Kladrubskich w Kladrubach. To miejsce pełne majestatycznych koni

19 września 2023

Kursy dla maturzystów

Kursy dla maturzystów Powiat Piaseczyński przystąpił do kampanii wspierającej edukację młodzieży, prowadzoną przez Fundację Miasto (powołaną przez Związek Miast Polskich) oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego. Powiat zachęca Państwa do zapoznania się wyjątkową ofertą kursów przygotowawczych przed egzaminami maturalnymi. Kursy są dostosowane do aktualnej podstawy programowej i skoncentrowane na kluczowych zagadnieniach egzaminacyjnych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, laureatów konkursu “Nauczyciel Roku”. Kursy odbywają się online, co pozwala uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca. Uczniowie mają dostęp do platformy
Informujemy, że od 1 września br. zmianie uległy opłaty dot. zamieszkania i wyżywienia w internacie. opłata za wyżywienie wynosi 25 zł ( stawka dzienna) opłata za mieszkanie wynosi 100 zł          
Jak zalogować się do systemu UONET+? – instrukcja dla ucznia i rodzica Procedura zakładania konta krok po kroku. Film instruktażowy Aby uczeń mógł zalogować się do systemu UONET+  w dzienniku musi być wpisany adres e-mail ucznia. Aby do systemu mógł logować się również rodzic ucznia, w kartotece ucznia muszą być wprowadzone jego dane, a w szczególności imię i nazwisko oraz adres e-mail (inny niż adres ucznia).  Dane ucznia i jego rodziców wprowadza do systemu wychowawca
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025, w latach szkolnych 2023/2024–2025/2026 pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego, materiałów edukacyjnych do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych jest udzielana uczniom: 1) słabowidzącym, 2) niesłyszącym, 3) słabosłyszącym, 4) z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, 5)
Wychowanku, zamieszkasz w pokoju 2 lub  3–osobowym.  łazienka i prysznic wspólna na danym piętrze.  o porządek i czystość w pokoju będziesz musiał (-a) zadbać razem z osobami, z którymi zamieszkasz  potrzebne Ci będą przybory toaletowe, środki higieny osobistej, obuwie zmienne np. klapki, poduszka, kołdra oraz pościel – prześcieradło, poszewka na poduszkę i kołdrę- w zależności od potrzeb -koc.  aby zamieszkać w internacie, trzeba być zameldowanym na pobyt czasowy, dlatego przywieź ze sobą legitymację szkolną ze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności