Aktualności

Dnia 30 stycznia 2023 r. startuje “kurs przyspieszony” – 25 lekcji (45 min) 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych 17:00-21:00. Kursy przygotowują uczniów do egzaminu maturalnego z języka polskiego, matematyki oraz  języka angielskiego. Po wpisaniu kodu pocztowego (05-500) na stronie https://sklep.lecturus.pl/ maturzysta otrzymuje dostęp do zakupu kursu po preferencyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą intensywnych kursów z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego na stronie ➡ https://www.lecturusjunior.pl/ oraz z dokładnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów
Uczniowie chcący poprawić wynik egzaminu zawodowego lub absolwenci poprawiający etap lub cały egzamin w sesji LATO 2023 składają deklaracje do p. 11 w nieprzekraczalnym terminie  – 7 luty 2023. deklaracja EZ – EPKZ  
Przypominamy uczniom naszej szkoły, że wszelkich zmian w deklaracjach maturalnych można dokonać do 7 lutego 2023. Po tym terminie dane zawarte w deklaracji wstępnej stają się ostateczne. Absolwenci z ubiegłych lat mogą złożyć deklaracje maturalne do 7 lutego 2023. Informacja o opłatach za maturę !!! Uwaga absolwenci, którzy w latach 2020-2022 byli zwolnieni z egzaminów ustnych!!! W 2023 r. część ustna jest obowiązkowa dla wszystkich zdających, w tym dla zdających, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego
Komunikat dotyczący opłat za egzamin maturalnym w roku szkolnym 2022/2023 Sposób sprawdzenia, czy za egzamin należy wnieść opłatę Informacja o opłatach za egzaminy maturalne wnoszonych do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie
Bezpłatne badania o braku przeciwwskazań do nauki zawodu można wykonywać w: Mazowieckim Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy Oddział w Warszawie Al. Wojska Polskiego 25 01-515 Warszawa Tel. rejestracja ogólna: (22) 560 00 70 Tel. rejestracja uczniów: 695 695 413 w godzinach: 730 – 1500  

14 listopada 2022

Oferta wycieczki do Drezna

Oferta wycieczki do Drezna Pani Anna Godos zaprasza uczniów na 2-dniową wycieczkę do Drezna w dniach 30.11 – 01.12.22. Szczegóły oferty znajdują się pod linkiem
Składanie deklaracji maturalnych na maj 2023 – absolwenci z ubiegłych lat więcej na temat egzaminu maturalnego … Absolwenci naszej szkoły z ubiegłych lat, którzy chcą zdawać egzamin maturalny w maju 2023 w naszej szkole składają deklarację wyłącznie drogą elektroniczną, na platformie ZIU. Absolwenci, którzy chcą zdawać egzamin maturalny w innej szkole składają dodatkowo załącznik 2 Od 12 września 2022 r. można logować się na stronie https://wyniki.edu.pl/login. W celu zalogowania wykorzystujecie login i hasło z ubiegłych lat. Absolwenci,
W dniach 12-16 września grupa 35 uczniów kształcących się w zawodnie technik hodowca koni uczestniczyła w wycieczce zawodowej po polskich stadninach koni stadach ogierów. Odwiedziliśmy SK w Walewicach, Stado Ogierów w Gnieźnie, SK Racot, SK Golejewko, SO Książ i SK Moszna a także prywatną hodowlę koni gorącokrwistych pana Pawła Mazurka. Wycieczka była okazją do przekrojowego obejrzenia stadnin utrzymujących różne rasy koni i  poznania zasad hodowli, organizacji rozrodu i odchowu koni. Spotkaliśmy się także z nowatorską

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności