Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Stypendia Prezesa Rady Ministrów


27 listopada 2019 w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie wręczono stypendia Prezesa Rady Ministrów. W uroczystości wzięli udział Dorota Skrzypek oraz Krzysztof Wiśniewski – Mazowieccy Wicekuratorzy Oświaty. Wręczenie stypendiów uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów z Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, stypendium Prezesa Rady Ministrów odebrały: Iga Urbanowicz z klasy trzeciej Technikum Nr 3 w zawodzie technik weterynarii oraz Martyna Pękacka z klasy trzeciej III Liceum Ogólnokształcącego. Uczennice  uzyskały w roku szkolnym 2018/2019 promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.

[Best_Wordpress_Gallery id=”77″ gal_title=”Stypendium Prezesa Rady Ministrów za 2018/2019″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności