Studniówka 2020

Studniówka 2020

Tegoroczny bal studniówkowy odbył się 4 stycznia 2020 roku w hotelu Venecia Palace. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem. Uczniowie przygotowani przez Panią Martę Powszuk wspaniale go zatańczyli. Po polonezie budujące słowo przekazała nam Pani  Dyrektor Małgorzata Król, Pani Ewa Lubianiec z powiatu, rodzice oraz uczniowie – Magda i Paweł. Po części oficjalnej organizatorzy zaprosili gości na wykwintny posiłek, po którym przyszedł czas na wspólną zabawę. Obecnością zaszczycił nas pochodzący z Włoch piosenkarz wykonujący covery największych przebojów. Szampańska zabawa trwała do białego rana, wszyscy goście wyszli z uśmiechem na twarzy.

[Best_Wordpress_Gallery id=”88″ gal_title=”Studniówka 2020″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności