Nowa legitymacja – przesyłanie zdjęć

Nowa legitymacja

Od roku szkolnego 2024/25 uczniowie klas pierwszych oraz uczniowie ubiegający się o duplikat legitymacji szkolnej otrzymają nową legitymację.

W tym celu prosimy o przesłanie zdjęcia cyfrowego (jak do dowodu osobistego) o rozdzielczości 492 x 633 px i maksymalnym rozmiarze pliku do 2,5 MB na adres mailowy: legitymacja@zs3piaseczno.pl

WAŻNE!!!

Plik ze zdjęciem należy podpisać numerem PESEL ucznia. Zdjęcia należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie – do 15 września 2024. Uczniowie, którzy nie dostarczą zdjęcia w wyznaczonym terminie nie otrzymają legitymacji.

Zdjęcia tradycyjne, które uczniowie dostarczyli podczas rekrutacji nie mogą być użyte do e-legitymacji i są wykorzystywane w dzienniku lekcyjnym Vulcan.

Nauczyciel, do którego można się zgłaszać w razie problemów związanych z przesyłaniem zdjęć – p. Łukasz Sar.