AROmeriada i reprezentacja konna naszej szkoły


Agnieszka Pietrak  z klasy IV, ucząca się w zawodzie technik hodowca koni w Technikum Nr 3 w Piasecznie wraz z koniem ze szkolnej stajni LIKIA WORLD od 4 listopada bierze udział w eliminacjach AROmeriady. Jest to  cykl zawodów regionalnych i towarzyskich w trzech olimpijskich dyscyplinach jeździeckich (ujeżdżenie, skoki i wkkw) rozgrywanych w formule towarzyskiej i regionalnej w podwarszawskim Ośrodku Jeździeckim Aromer. Agnieszka startuje w dyscyplinie skoki przez przeszkody. W zawodach 4-5 listopada para Agnieszka i Likia w klasie LL (70 cm) zdobyły 2 miejsce na 44 konie, w klasie LL (90 cm) dziewczyny  zdobyły 3 miejsce na 58 koni. Niedziela była mniej szczęśliwa i w klasie LL (80cm) udało się zdobyć 4 miejsce na 30 startujących koni.

W rankingu po listopadowych eliminacjach Agnieszka i Likia zajmują 5 miejsce. Następne eliminacje już 2-3 grudnia – trzymajcie kciuki za nasza parę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności