Warsztaty masażu z Karolem Wiśniewskim


W dniu 16.11.2017 r. klasa 1lc- LO służb ratowniczych realizowała zajęcia z masażu klasycznego z Karolem Wiśniewskim w ramach stałej współpracy partnerskiej z Wyższą Szkołą Rehabilitacji w Warszawie. Masaż klasyczny należy do najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny naturalnej. Opiera się na wielowiekowym doświadczeniu i mądrości tych, którzy dbali o ludzkie zdrowie. Dziś kojarzony jest nie tylko z medycyną, ale i kosmetyką. Oprócz działania przeciwbólowego i regeneracyjnego, masaż poprawia wygląd skóry i może pomóc zrzucić zbędne kilogramy. Ponadto pozwala zniwelować napięcie i stres, co poprawia zarówno kondycję fizyczną, jak i psychiczną. Zajęcia z masażu klasycznego w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie  to nie tylko zdobywanie wiedzy o ludzkim ciele i technikach masażu. To przede wszystkim możliwość praktycznego zastosowania tej wiedzy pod czujnym okiem doświadczonej kadry. Każdy, kto zdecyduje się na szkolenie pozna najskuteczniejsze sposoby masowania oraz kryteria ich indywidualnego doboru, w zależności od potrzeb osoby leżącej na stole do masażu. Dzięki poznaniu rozmaitych technik i chwytów, nasi uczniowie mogą efektywnie, i  co najważniejsze, bezpiecznie uwolnić siebie i innych od uciążliwego napięcia mięśni, bólu, a także poprawić ukrwienie tkanek. W rezultacie osoba, która poddaje się takim masażom będzie zrelaksowana i stopniowo oczyści swój organizm z toksyn. Uczniowie klas ratowniczych w ciągu zajęć poznali nie tylko techniki ale także mogli skorzystać z profesjonalnego masażu klasycznego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności