Finał Konkursu Wiedzy o Stanach Zjednoczonych

23 lutego 2018 r., w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Szpitalnej odbył się finał X edycji  Powiatowego Konkursu Wiedzy o Stanach Zjednoczonych. W tym roku tematem przewodnim konkursowej rywalizacji była nauka i technika w USA.

Do rywalizacji stanęło w sumie 21 uczniów z 7 szkół. Konkurs, odbywał się w dwóch kategoriach: technikum i liceum ogólnokształcące.

W finale każdy uczestnik miał zreferować jeden z wybranych wcześniej tematów oraz  przedstawić około 6-minutową prezentację multimedialną. Uczniowie wykazali się nie tylko dużą wiedzą, ale także dobrą znajomością języka angielskiego.

REPREZENTANCI NASZEJ SZKOŁY:

W kategorii techników III miejsce zajął  Alexander Piesiewicz z klasy 2w.

W kategorii liceów wyróżnienie zdobyła  Julia Ślesicka z klasy 2la.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności