Dyktando z języka angielskiego

Zapraszamy uczniów  do udziału w III edycji Dyktanda dla szkół ponadgimnazjalnych „Spelling Master” pod Patronatem Starosty Powiatu Piaseczyńskiego   p. Ksawerego Guta.

W dyktandzie może wziąć udział każdy uczeń liceum i technikum. Wyłonimy najlepszych uczniów w etapie szkolnym w dwóch kategoriach: liceum   i technikum, a następnie „Mistrza Ortografii w języku angielskim” w każdej kategorii   w etapie II – powiatowym. Motywem przewodnim tegorocznego dyktanda w etapie szkolnym będzie „Życie i twórczość Emily Brontë” a w etapie powiatowym „Życie i twórczość Jane Austen”

Etap szkolny dyktanda odbędzie się 24 stycznia 2019 r. g.10.00 a etap powiatowy 15 marca 2019 r. g. 10.00. Fundatorem nagród dla finalistów etapu powiatowego jest Starostwo Powiatowe w Piasecznie.

Zgłoszenia do konkursu proszę kierować do pani Elżbiety Oręziak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności