BIBLIOTEKA PO REMONCIE ;)

BIBLIOTEKA PO REMONCIE ;)

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, iż nasza szkoła otrzymała dotację na zakup książek do naszej biblioteki z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  

W celu umożliwienia wszystkim zainteresowanym – UCZNIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM – włączenia się w konsultowanie zakupów nowych książek prosimy o zgłaszanie  swoich propozycji tytułów wartościowych książek, które mogłyby uzupełnić księgozbiór naszej biblioteki, przechodzącej aktualnie remont, dzięki czemu w nowym roku szkolnym czeka nas nowa jakość pracy.

W ramach pozyskanych środków możemy kupić:

  • książki będące nowościami wydawniczymi
  • nowe egzemplarze lektur obowiązkowych i nadobowiązkowych
  • książki do słuchania – audiobooki
  • książki z powiększoną czcionką
  • książki uwzględniające potrzeby osób niepełnosprawnych

W ramach pozyskanych środków nie możemy kupić:

  • podręczników
  • słowników, encyklopedii
  • filmów
  • gier komputerowych i planszowych

Zgłoszone w wyniku konsultacji propozycję zostaną przeanalizowane pod kątem zasadności zakupu, biorąc pod uwagę przede wszystkim aktualny stan naszego księgozbioru i potrzeby czytelników. Ostateczna propozycja zakupu zostanie opublikowana na stronie internetowej naszej szkoły, po uprzednim przedstawieniu do zaopiniowania prze Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski.

Serdecznie zachęcamy do wysyłania swoich propozycji przez dziennik elektroniczny do opiekuna i dobrego ducha naszej biblioteki p. Jolanty Gajda.

KTO CZYTA, ŻYJE PODWÓJNIE! 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności