“Rośliny przyprawowe w uprawie amatorskiej”

“Rośliny przyprawowe w uprawie amatorskiej”

“Rośliny przyprawowe w uprawie amatorskiej” – wyjazd studyjny uczniów klas w zawodach technik ogrodnik i technik architektury krajobrazu


30 maja 2019 r. uczniowie klas 3to i 3tak odbyli wyjazd w ramach projektu unijnego “Atrakcyjni na rynku pracy” pt “Rośliny przyprawowe w uprawie amatorskiej”, który odbył się w  Samodzielnym Zakładzie Sadownictwa SGGW w Wilanowie przy ul. Vogla 44. W trakcie zajęć dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat zastosowania i właściwości leczniczych m.in. majeranku, bazylii czy cząbru, a także mieliśmy okazję obejrzeć ciekawą kolekcję ziół oraz roślin przyprawowych.


[Best_Wordpress_Gallery id=”52″ gal_title=”Rośliny przyprawowe w uprawie amatorskiej”]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności