Akcja  “ZIELONA STOPA FILANTROPA”

Akcja “ZIELONA STOPA FILANTROPA”

Dnia 23.09.2019r. przystąpiliśmy do udziału w programie „ZIELONA STOPA FILANTROPA” (organizowany przez Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno), którego celem jest poprawa efektywności energetycznej w placówkach służących dzieciom lub osobom starszym oraz promocja poszanowania energii.

Akcja polega na zbiórce zużytych telefonów komórkowych. Pozyskane z nich środki zostaną przeznaczone na modernizację sprzętu AGD lub oświetlenia w placówkach, które służą dzieciom lub osobom starszym.

Potrzebujemy minimum 30 telefonów. Zbiórkę prowadzimy do 31 grudnia 2019 r.

Zachęcamy do udziału w akcji wspierającej potrzebujące osoby oraz chroniące przyrodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności