Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 9.10.2019r. odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych przygotowane przez Samorząd Szkolny i młodzież klas starszych pod opieką p. Agnieszki Czajki, p. Karoliny Lausz-Sawickiej i p. Agnieszki Milczanowskiej oraz p. Macieja Kolendy.

Uroczystość otworzyła p. Dyrektor Małgorzata Król, która powitała zebranych i przypomniała chlubne tradycje naszej szkoły. Następnie przedstawiciele klas wygłosili rotę ślubowania. Na zakończenie nadszedł czas na chwilę rozrywki – scenkę teatralną pt. “Casting na Cecylię” oraz występy wokalne.

Na scenie zaprezentowali się: Gabrysia Friemman, Krzysiek Łazarczyk, Michał Zacheja i Julka Jasińska oraz Klaudia Ciuryła, Wiktoria Pajewska, Aleksander Kroc, Jurek Dobrowolski, Maja Dobrowolska.

Wszystkich pierwszoklasistów witamy w szeregach społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Nr 3

[Best_Wordpress_Gallery id=”62″ gal_title=”Ślubowanie 2019″]

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności