Dyskusyjny Klub Książki

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sali o nazwie “Biblioteka” w budynku internatu na parterze. Spotkanie odbędzie się w czwartek 24 października o godzinie 15.00.

                                                                                           

Warto wspomnieć, że październik jest ogłoszony Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych.

W związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w akcji pt. Książkowa Lista Przebojów poprzez głosowanie na książkę, którą warto przeczytać i polecić innym czytelnikom. Głosowanie będzie odbywało się w sali o nazwie “Biblioteka”. Na kartce należy zapisać imię i nazwisko autora, tytuł książki oraz swoje imię i nazwisko. Pośród uczniów biorących udział w głosowaniu, wylosowany zostanie zwycięzca, który otrzyma nagrodę. Polecana przez laureata książka zostanie zakupiona do biblioteki (jeśli nie ma jej w księgozbiorze) i opatrzona dedykacją zwycięzcy.

Czas trwania akcji – od 22 października do końca listopada.
Losowanie odbędzie się 28 listopada 2018 r. o godz. 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności