Komunikat dotyczący internatu

UWAGA! Wychowankowie internatu!


Uczniowie,

uprzejmie informujemy,  że w związku czasowym ograniczeniem funkcjonowania  jednostek systemu oświaty, zgodnie z zapisamRozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 493 ze zm.) wprowadza się następujące zmiany w procesie opróżniania Internatu Zespołu Szkół nr 3 w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 20.  

 

Internat będzie czynny
od 18 maja 2020  do 22 maja 2020
w godzinach 16-19.

 

Wychowawcy Internatu będą do Waszej dyspozycji .

Z powodu zagrożenia zakażeniem COVID-19  prosimy o zachowanie  szczególnej ostrożności .  Jest to niezbędne w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zalecamy: na twarzy maska, wskazane okulary, rękawiczki ochronne, nie podawanie dłoni i unikanie uścisków, utrzymywanie dystansu od rozmówcy ( w pokoju może przebywać tylko jedna osoba), po opróżnieniu pokoju wychowawca zweryfikuje stan pomieszczenia. 

Kierownik Internatu
Małgorzata Nowak 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności