Komunikat dotyczący internatu

UWAGA! Wychowankowie internatu!


Uczniowie,

uprzejmie informujemy,  że w związku czasowym ograniczeniem funkcjonowania  jednostek systemu oświaty, zgodnie z zapisamRozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 493 ze zm.) wprowadza się następujące zmiany w procesie opróżniania Internatu Zespołu Szkół nr 3 w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 20.  

 

Internat będzie czynny
od 18 maja 2020  do 22 maja 2020
w godzinach 16-19.

 

Wychowawcy Internatu będą do Waszej dyspozycji .

Z powodu zagrożenia zakażeniem COVID-19  prosimy o zachowanie  szczególnej ostrożności .  Jest to niezbędne w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zalecamy: na twarzy maska, wskazane okulary, rękawiczki ochronne, nie podawanie dłoni i unikanie uścisków, utrzymywanie dystansu od rozmówcy ( w pokoju może przebywać tylko jedna osoba), po opróżnieniu pokoju wychowawca zweryfikuje stan pomieszczenia. 

Kierownik Internatu
Małgorzata Nowak 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *