Ogłoszenie dot. przyjęcia do INTERNATU.

Wszystkich zainteresowanych zakwaterowaniem w internacie przy Zespole Szkół nr 3 im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Piasecznie informujemy:

od 01 czerwca br. przyjmujemy wnioski o przyjęcie do internatu na rok szkolny 2021/2022, a składają go :
– kandydaci do wszystkich kierunków klas pierwszych w powiecie piaseczyńskim,
– uczniowie klas programowo wyższych, którzy nie mieszkali, a chcą zamieszkać w internacie ( pierwszeństwo zachowują osoby, które były zakwaterowane w latach ubiegłych).

Wnioski można składać w formie papierowej – dostępnej w sekretariacie szkoły oraz pokoju wychowawców w internacie ( I piętro) ,a także- w formie elektronicznej na adres e-mail: zs.rcku2@interia.pl
Lista osób przyjętych  do internatu będzie dostępna po ogłoszeniu list osób przyjętych do naszych szkół.

Uwaga! Osoba, z zadłużeniem na koniec roku szkolnego 2020/2021 ( tj. na dzień 25 czerwca br. )- TRACI PRAWO DO ZAKWATEROWANIA W INTERNACIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM!

Telefon kontaktowy do internatu 509 291 760