Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców (KN art. 42 ust. 2f)      2 półrocze 2022/2023 
lp nazwisko i imię nauczyciela dzień tygodnia i godziny  sala
1 Król Małgorzata – dyrektor szkoły czwartek 14.15 – 15.15 gab. dyrektora 
2 Babski Michał wtorek 15.00 – 16.00 pokój nauczycielski
3 Bączkowska Agata  poniedziałek 7.45-8.45 11
4 Bączkowska Natalia wtorek 07:45-08:45 pokój nauczycieli przy stajni
5 Burzyńska Beata wtorek 14.15-15.15 10
6 Caliński Jan środa: 15.00 – 16.00 pokój nauczycielski
7 Ciężkowska Elżbieta środa 14.15-15.15 pokój nauczycielski
8 Czajka Agnieszka  wtorek 15.00 – 16.00 pokój nauczycielski
9 Czarnecka Iwona poniedziałek 7.30 – 8.30 co dwa tygodnie 23.01, 06.02, 06.03, 20.03, 03.04, 17.04 pokój nauczycielski
10 Daniel Agata środa 6.50 -7.50 co 2 tygodnie-25.01, 08.02, 08.03, 22.03, 05.04, 19.04 pokój nauczycielski
11 Diadik Rafał wtorek 15.00 – 16.00 pokój nauczycieli WF
12 Dziura Marcin wtorek 15.00 – 16.00 pokój nauczycieli WF
13 Forysiak Iwona poniedziałek 7:45-8:45 pokój nauczycielski
14 Gaweł Marek  czwartek 7.30 – 8.30 pokój nauczycielski
15 Gładysz Agnieszka wtorek 6.50-7.50 pokój nauczycielski
16 Godos Anna poniedziałek 15.00-16.00 pokój nauczycielski
17 Goławska Izabela poniedziałek 7:50-8.35 pokój nauczycielski
18 Gralewicz Magdalena poniedziałek 14:15-15:00 pokój nauczycielski
19 Gronowska Joanna  wtorek  15 – 16 24
21 Hardej Elżbieta piątek 14:15-15:15 pokój nauczycielski
22 Herbut Jolanta  środa 15.30-16.30 biblioteka
23 ks. Jaczewski Piotr środa 15.15-16.15 pokój nauczycielski
24 Jadachowska Monika wtorek  15.00 – 16.00 17
25 Jakóbowska Małgorzata wtorek 7:45-8.45 pokój nauczycielski
26 Jakubczyk Piotr  czwartek 14:10-15:10 pokój nauczycielski
27 Janiszewska Katarzyna  piątek 14.15-15.15 pokój nauczycielski
28 Jasińska Małgorzata wtorek: 15.05-16.05 pokój nauczycielski
29 Jezierska Agnieszka poniedziałek  7:45-845 pokój nauczycielski
30 Jęczmyk-Brzózka Lucyna wtorek 14.15-15.15 pokój nauczycielski
31 Jędrzejczyk Joanna środa 6.50-7.50 pokój nauczycieli przy stajni
32 Kolenda Maciej  czwartek 15.00-16.00 23
33 Kozłowski Paweł  środa 14:15 – 15:15 22
34 Krawczyk Agnieszka  wtorek 7:45 – 8:45 pokój nauczycielski
35 Kruk Agnieszka  czwartek 14.15-15.15 pokój nauczycielski
36 Kryczka Aneta czwartek 8.00- 9.00 pokój nauczycielski
37 Krzemińska Magdalena piątek 6.50-7.50 pokój nauczycielski
38 Lausz Sawicka Karolina  czwartek 6.50 – 7:50 pokój nauczycielski
39 Lewaszkiewicz Łukasz piątek 11:25 – 12:25 warsztaty
40 Lipska Anna  piątek 6:50 – 7:50 pokój nauczycielski
41 Maryńczak Grazyna środa 6:50 – 7:50 co dwa tygodnie (internat B3) 25.01,  8.02, 8.03, 22.03, 5.04, 19.04,10.05,24.05,7.06, 21.06 pokój nauczycielski
42 Milczanowska Agnieszka  wtorek 15:00-16:00 pokój nauczycielski
43 Mirecka Lidia wtorek 15.30-16.30 co 2 tygodnie (31.01, 28.02, 14.03, 28.03, 18.04,  pokój nauczycielski
44 Mróz Aneta wtorek 6.50-7.50 co 2 tygodnie (31.01, 28.02, 14.03, 28.03, 18.04,  pokój nauczycielski
45 Musur Anna piątek 7.45 – 8.45 10
46 Naujokaite-Mazurek Vilija czwartek 15:00 – 16:00 pokój nauczycielski
47 Olczyk Anna  środa 14.15-15.15 pokój nauczycielski
48 Olczyk Justyna  poniedziałek 14:15-15:15 26
49 Oręziak Elżbieta  poniedziałek 14:15-15:15 pokój nauczycielski
50 Pęzik-Cechrzycka Sylwia czwartek 6.50-7.50 pokój nauczycielski
51 Piesio Marta środa 7.45-8.45 pokój nauczycielski
52 Pijarska-Bińkowska Iwona czwartek 10.40 – 11.25 pokój nauczycielski
53 Poręba Agnieszka  poniedziałek 13.15 – 14.15 pokój nauczycielski
54 Potucha Andrzej wtorek 14.15-15.15 internat
55 Powszuk Marta  czwartek 14.10-15.10 pokój nauczycieli WF
56 Pyza Tomasz poniedziałek 15:50 -16:50 21
57 Rogalska Elżbieta wtorek 7:35 – 8:35 26
58 Romanek Żaneta poniedziałek 14.15-15.15 pokój nauczycielski
59 Rosłon Małgorzata poniedziałek 15.00-16.00 pokój nauczycielski
60 Sar Łukasz  wtorek 15.00-16.00 21
61 Sikorska-Kosecka Katarzyna wtorek 15:05 – 15:50 pokój nauczycielski
62 Słowik Marek wtorek 14.15-15.15 pokój nauczycielski
63 Smereczyńska Anna czwartek 6:50 – 7:50 pokój nauczycielski
64 Sobola Anna  wtorek 6:50 – 7:50 pokój nauczycielski
65 Sosnowska Jolanta czwartek 9.30-10.30 co dwa tygodnie 26.01,  9.02, 9.03, 23.03, 6.04, 20.04 pokój nauczycielski
66 Spalona Anna pon-czw 15:00-15:15 pokój nauczycielski
67 Stala Paweł wtorek 7:00 – 7:50 pokój nauczycieli WF
68 Stepnowska Beata środa 7.45-8.45 pokój pedagoga 6b
69 Stępniak Krzysztof czwartek 7.30 – 8.30 pokój nauczycielski
70 Szelest Ewa piątek 13.00-14.00 19a
71 Szymanowicz Karolina środa 14.15-15.15 pokój nauczycielski
72 Tokarska Michalina poniedziałek 15.00-16.00 pokój nauczycieli WF
73 Tokarska Justyna poniedziałek 7.45-8.45 pokój nauczycielski
74 Tomaszewski Radosław środa 8.30-9.30 pokój nauczycieli WF
75 Wierzchowska Małgorzata środa 6.50-7.50 pokój nauczycielski
76 Wiśniowska Ewa poniedziałek 7.45-8.45 pokój nauczycielski
77 Witkowska Agnieszka środa 7.45 – 8.45 pokój nauczycielski
78 Wojtaś Bartłomiej wtorek 7:45 – 8:45 pokój nauczycieli WF
79 Wołek Ewa poniedziałek 14.15 – 15.15 pokój nauczycielski
80 Żurakowski Wojciech  wtorek 6.50-7.50 (24.01, 07.02, 07.03, 21.03, 04.04, 18.04,  warsztaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności