eTwinningowa przygoda klas pierwszych

Kolejną edycję pracy nad międzynarodowym projektem rozpoczynają w tym roku szkolnym uczniowie klasy 1a: Wojtek,  Nadia, Jagoda, Agata, Amelia, Julia, Marcelina i Ola, a nad wszystkim czuwa pani Elżbieta Rogalska. Współpracujemy z naszymi zaufanymi partnerami z Turcji i Portugalii, a temat naszego projektu obraca się wokół jedzenia i gościnności. Będziemy wykonywali słownik wyrazów związanych z jedzeniem i gościnnością w 5 językach, a wszystko z wykorzystaniem  cyfrowych narzędzi multimedialnych. A na samym końcu sprawdzimy swoją znajomość słówek w wielkim quizie podczas spotkania online!

Przygotowujemy już nasze prezentacje, tworzymy logo dla projektu oraz jego plakat. Już niedługo spotkamy się wszyscy na Zoom, aby poznać się bliżej i wymienić swoimi pomysłami.