Wyniki egzaminów zawodowych sesja LATO 2024

Drodzy uczniowie,

zbliża się termin ogłoszenia wyników egzaminów zawodowych – 30.08.2024.  Wyniki będą dostępne w portalu zdającego: https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl

Przypominamy, że zdający, aby mógł się zalogować do portalu musi znać swój login i hasło. Jeżeli zdający nie zna loginu lub hasła to może zresetować hasło podając swój PESEL.

Nowy link aktywacyjny zostanie przesłany na adres e-mail przypisany do zdającego w systemie SIOEPKZ.

Zwracamy uwagę, że w przypadku nieaktualnego lub błędnego adresu e-mail zdającego w systemie SIOEPKZ – zdający, aby mógł zresetować hasło będzie musiał zwrócić się do dyrektora szkoły o przekazanie kodu aktywacyjnego.

Procedura ta jest możliwa dopiero po wyczerpaniu możliwości z “PESELEM”. Prośby o sprawdzenie adresu i wygenerowanie linku aktywacyjnego należy kierować przez dziennik elektroniczny do pani Agaty Baczkowskiej.