REKRUTACJA DO INTERNATU

1. Rekrutacja do internatu ZS Nr 3 w Piasecznie trwa od 1 czerwca 2023 r do 15 sierpnia 2023 r.
2. Rekrutacja uzupełniająca trwa do 10 września 2023 r.
3. W miarę wolnych miejsc przyjęcia do internatu trwają cały rok szkolny.
4.Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na podstawie podania o przyjęcie do internatu
5. Druki podania o przyjęcie do internatu dostępne są na stronie internetowej szkoły lub w pokoju wychowawców w budynku internatu.
6. Podania o przyjęcie do internatu można składać w formie pisma odręcznego.
7. Podania o przyjęcie do internatu można składać:
  • w pokoju wychowawców w budynku internatu do 23 czerwca 2023 r.
  • w sekretariacie ZS Nr 3 w Piasecznie
  • komisji ds. rekrutacji w ZS Nr 3 w Piasecznie
  • mailowo na adres: internatzsnr3@gmail.com

wzór podania przyjęcia do Internatu :

1. Rekrutacji nie podlegają wychowankowie, którzy mieszkali w internacie i złożyli podanie  o przyjęcie do placówki na kolejny rok szkolny.
  2. Niepełnoletni kandydat do internatu, który jest cudzoziemcem, a jego rodzice/prawni opiekunowie przebywają poza terytorium RP, konieczne jest  posiadanie notarialnie potwierdzonego pełnomocnictwa ze wskazaniem  prawnego opiekuna mieszkającego w Polsce.
  3. Lista osób przyjętych do internatu ogłaszana jest pierwszego, roboczego dnia po 15 sierpnia bieżącego roku szkolnego.
  4. Lista osób przyjętych do internatu będzie dostępna również w sekretariacie szkoły.
  5. Informacji o przyjęciach do internatu będzie udzielać kierownik placówki pod numerem telefonu:
    509 291 760.

Serdecznie zapraszamy!