Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości w ZSRCKU w Piasecznie

Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości w ZSRCKU w Piasecznie

W piątek 9 listopada 2018 roku uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół RCKU w Piasecznie uroczyście rozpoczęli obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Z flagami przemaszerowali pod pamiątkowy kamień poświęcony mieszkańcom Ziemi Piaseczyńskiej, walczącym o niepodległość Ojczyzny, gdzie o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego, biorąc tym samym udział w akcji bicia rekordu dla Niepodległej.

Uczniowie klasy 2la przedstawili najważniejsze wydarzenia kulturalno – historyczne z minionych stu lat ustawiając „filary niepodległości”.

Uroczystość zakończyło odśpiewanie pieśni patriotycznych.

[Best_Wordpress_Gallery id=”25″ gal_title=”Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości – listopad 2018″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności