Depresja u dzieci i młodzieży – spotkanie dla rodziców i opiekunów

Starostwo powiatowe w Piasecznie rozpoczyna cykl wykładów psychoedukacyjnych dla rodziców i pedagogów pod nazwą Akademia Czujnego Rodzica. Pierwsze spotkanie poświęcone zostanie tematowi depresji: “Depresja dzieci i młodzieży – jak rozpoznać, jak pomóc, jak przeciwdziałać”. Wykłady mają charakter otwarty, zostaną poprowadzone przez doświadczonych psychoterapeutów i psychologów.

Miejsce:
sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14
Termin:
16 kwietnia 2019 godz. 17.00-20.00

więcej informacji na stronie starostwa powiatowego w Piasecznie: www.piaseczno.pl w zakładce kalendarz wydarzeń

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności