Młodzieżowe Pogotowie Emocjonalne

Fundacja Ludzi Otwartej Wyobraźni FLOW we współpracy z Powiatowym Centrum Interwencji Kryzysowej uruchomiła Młodzieżowe Pogotowie Emocjonalne.

Pogotowie jest adresowane do młodzieży zmagającej się ze spadkiem nastroju lub mającej problemy domowe. Z jego usług mogą korzystać młode osoby doświadczające przemocy domowej lub będące w konflikcie z rodzicami. Linia ta dedykowana jest również młodzieży, która odczuwa potrzebę rozmowy – czuje, że musi się przed kimś wygadać i zwierzyć ze swoich problemów.

Młodzieżowe Pogotowie Emocjonalne jest czynne od środy do niedzieli w godz. 17:00 – 1:00 w nocy. Skontaktować się z nim można dzwoniąc pod numer: 725 400 309.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności