Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie lato 2020

ORGANIZACJA EGZAMINÓW ZAWODOWYCH – SESJA LATO 2020

W dniach 22 – 23.06.2020 oraz 29, 30.06 i 01.07.2020 odbędą się egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

Obowiązkowo należy zachowywać wszystkie standardy sanitarne  – maseczka zakrywająca nos i usta do czasu zajęcia miejsca na sali i dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły.

• 22.06.2020 odbędą się egzaminy praktyczne  – formuła “dokumentacja” – klasy II TAK, II THK II TW i osoby poprawiające egzamin
  • 23.06.2020 – egzaminy pisemne – “test” – klasy II TAK; II THK; II TO i II  TW, oraz osoby poprawiające egzamin

Szczegółowy harmonogram – sale i godziny egzaminów przedstawiony jest w ZAŁĄCZNIKU.

Proszę nie zapomnieć o dokumencie potwierdzającym tożsamość.

Każdy z uczniów zgłasza się na egzamin wcześniej przed planowaną godziną rozpoczęcia, ponieważ wchodzenie do  sal egzaminacyjnych będzie odbywało się się różnymi wejściami do szkoły i wg wyznaczonych godzin.

Egzamin praktyczny z wykonaniem dla uczniów w zawodzie:

• technik hodowca koni – odbędzie się 29.06.2020 – o godz. 9.00, – absolwenci
  • technik ogrodnik –  odbędzie się 30.06.20  i  01.07.2020  – po 2 zmiany na dzień – o godzinie 8.00 i 12.00. – klasa II TO

Na egzamin w formule “W” – wykonanie uczniowie zgłaszają się do szkoły min 30 przed rozpoczęciem egzaminu, w ubraniu umożliwiającym wykonanie zadań zawodowych. Ogrodnicy obowiązkowo muszą posiadać nakrycie głowy.

Wszyscy uczniowie muszą stosować się do wymogów sanitarnych, zalecanych w terminie przeprowadzania egzaminu.

Listy zdających wskazujące salę zdawania egzaminu – będą umieszczone w gablotach przy sali nr 7.

Uczeń zgłasza się na egzamin z własnymi przyborami do pisania, kalkulatorem prostym.

Szczegółowy wykaz dopuszczonych przyborów poniżej