Logowanie rodziców do dziennika elektronicznego

Jak otrzymać dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum UONET+.

Aby zobaczyć informacje o postępach w nauce swojego dziecka:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej proszę wpisać adres dziennika elektronicznego https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatpiaseczynski/
    Wyświetli się powitalna strona systemu.
  2. Proszę kliknąć przycisk Załóż konto, a następnie wpisać adres e-mail, który został podany wychowawcy.
  3. Proszę zaznaczyć opcję Nie jestem robotem i kliknąć przycisk Wyślij wiadomość.
  4. Proszę sprawdzić skrzynkę swojej poczty elektronicznej(w razie braku wiadomości proszę sprawdzić w spamie). Proszę przeczytać wiadomość i kliknąć w długi link podany w treści, aby nadać własne hasło.
  5. Proszę wprowadzić nowe hasło, zaznaczyć opcję Nie jestem robotem i kliknąć przycisk Ustaw nowe hasło. Szkoła nie daje rodzicom gotowych haseł, rodzic ustawia je sam.
  6. Od tego momentu rodzic może logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
  7. Proszę przeglądać informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajduje się w zakładce Pomoc.