Projekt “Moja Turkusowa Planeta”

W dniu 27 kwietnia 2022 r. uczniowie klas: 1b, 2ak, 3ak, 3tak pod opieką pań Agnieszki Kruk i Lucyny Jęczmyk-Brzózki wzięli udział w spotkaniu inaugurującym projekt Moja Turkusowa PLANETA – działania szkół powiatu piaseczyńskiego podnoszące świadomość n/t łagodzenia zmian klimatu i przystosowania się do ich skutków.

Podczas konferencji, która odbyła się w Zespole Szkół nr 1 w Piasecznie, wysłuchaliśmy wystąpienia Pana Starosty Ksawerego Guta, przedstawiciele firmy Digitale Story in the Making zapoznali nas z założeniami ideowymi projektu oraz wstępnym harmonogramem działań. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w działaniach, które przyczynią się do łagodzenia negatywnych skutków zmian klimatycznych i podniesienia jakości życia mieszkańców Piaseczna.

[Best_Wordpress_Gallery id=”99″ gal_title=”Turkusowa”]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności