Wykaz jednostek z terenu województwa mazowieckiego do wykonywania w 2022 roku badań lekarskich – stan na dzień 29.04.2022 r.

Dyrektor Zespołu Szkół przekazuje wykaz jednostek z terenu województwa mazowieckiego do wykonywania w 2022 roku badań lekarskich – stan na dzień 29.04.2022 r.
– kandydatów do szkół ponadpodstawowych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów tych szkół, (…), którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia.

WYKAZ JEDNOSTEK

Jednocześnie z informacji uzyskanych w Centrum Medycznym Damiana HoldingSp. z o.o – limit bezpłatnych badań w tej jednostce został wyczerpany.

Wobec powyższego należy starać się o bezpłatne wykonanie badań w “MEDICOR” – Małgorzata Zembrzuska Przychodnia Medycyny Pracy ul. Stanisława Mikkego 4 Warszawa.