Jak zalogować się do systemu UONET+

Jak zalogować się do systemu UONET+? – instrukcja dla ucznia i rodzica

Procedura zakładania konta krok po kroku.

Film instruktażowy

Aby uczeń mógł zalogować się do systemu UONET+  w dzienniku musi być wpisany adres e-mail ucznia.

Aby do systemu mógł logować się również rodzic ucznia, w kartotece ucznia muszą być wprowadzone jego dane, a w szczególności imię i nazwisko oraz adres e-mail (inny niż adres ucznia).

Dane ucznia i jego rodziców wprowadza do systemu wychowawca klasy.

Podczas pierwszego logowania do systemu każdy użytkownik musi przeprowadzić procedurę zakładania (lub aktywacji) konta, która wiąże się z utworzeniem hasła dostępu do systemu (uczeń ani rodzic nie dostają hasła ze szkoły, ale sami je nadają).

Do przeprowadzenia procedury niezbędny jest adres strony startowej witryny systemuhttps://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatpiaseczynski/. Jest to jedyne źródło pozyskania prawidłowego adresu tej witryny.