Kursy dla maturzystów

Kursy dla maturzystów

Powiat Piaseczyński przystąpił do kampanii wspierającej edukację młodzieży, prowadzoną przez

Fundację Miasto (powołaną przez Związek Miast Polskich) oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego.

Powiat zachęca Państwa do zapoznania się wyjątkową ofertą kursów przygotowawczych przed egzaminami maturalnymi.

Kursy są dostosowane do aktualnej podstawy programowej i skoncentrowane na kluczowych zagadnieniach egzaminacyjnych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, laureatów konkursu “Nauczyciel Roku”. Kursy odbywają się online, co pozwala uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca. Uczniowie mają dostęp do platformy e-learningowej z materiałami multimedialnymi oraz VOD z minionych lekcji.

link do zakupu kursów: https://lecturusjunior.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności