Akademia Czujnego Rodzica wznowienie spotkań

Po wakacjach wznowione zostały spotkania w ramach Akademii Czujnego Rodzica.

Zapraszamy na kolejne spotkanie online. Tym razem temat nieustannie na czasie, o który bardzo prosili Rodzice: „Na wirtualnym podwórku. Co powinniśmy wiedzieć o codzienności naszych dzieci w sieci?”

Podczas spotkania zostaną poruszone tematy: o funkcjonowaniu dzieci online zarówno tych młodszych, jak i nastolatków; jasne, jak i ciemne strony korzystania z internetu, mediów społecznościowych i gier cyfrowych; jak być bardziej uważnym, co powinno budzić niepokój, kiedy i w jaki sposób powinniśmy interweniować – a czego zdecydowanie unikać.

Spotkanie poprowadzi Marta Witkowska, psycholog, terapeutka, ekspertka NASK zajmująca się profilaktyką, diagnozą i interwencją w obszarze zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz funkcjonowaniem nastolatków w sieci, autorka publikacji i programów edukacyjnych obejmujących tematykę bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z internetu. Zapraszamy – wtorek, 26 października, w godzinach 17:30-19:30.
Link do spotkania: https://meet.google.com/xbm-qxig-ffv

Informacje o spotkaniu są również dostępne na stronie powiatu:

Akademia Czujnego Rodzica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Panel dostępności