Akademia Czujnego Rodzica. Spotkanie na temat: Oswoić dziecięce lęki.

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach Akademii Czujnego Rodzica. Temat spotkania: „Oswoić dziecięce lęki”.

Podczas spotkania zostaną poruszone tematy:
– o tym czego boją się dzieci
– skąd się biorą dziecięce lęki
– jak wesprzeć dziecko w trudnych dla niego chwilach i czy tak samo działać w przypadku strachu przed czymś realnym, jak lęku przed tym, co naprawdę nie istnieje.

Spróbujemy zastanowić się nad tym, co dzieje się z rodzicem towarzyszącym zalęknionemu dziecku. Poszukamy sposobów na rozwijanie w sobie obszarów spokoju i pewności oraz podpowiemy kiedy warto skorzystać ze wsparcia specjalisty w radzeniu sobie ze strachem.

Spotkanie poprowadzi Iwona Osik, psycholog, pedagog, mediator rodzinny. Wspiera dzieci i dorosłych w poszukiwaniu sposobów konstruktywnego radzenia sobie z trudnościami i odkrywaniu własnej drogi rozwoju.

Termin spotkania: Wtorek, 23 listopada, w godzinach 17:30-19:30.

Link do spotkania: https://meet.google.com/vcs-fvaf-hia