Lista osób zakwalifikowanych do zakwaterowania w Internacie w roku szkolnym 2022/2023

Drodzy Wychowankowie, poniżej lista osób przyjęta do internatu .
UWAGA!!!!
Zakwaterowanie rozpoczynamy w dniu 31 sierpnia br. od godz. 15.00 – KLASY I,
a o godz. 15.30 spotkanie Rodziców  ( dot. klas  I ) z Kierownikiem Internatu  – na parterze w budynku internatu. Obecność obowiązkowa.

Zakwaterowanie klas starszych  odbędzie się 1 września br. od godz. 8.00

Bardziej szczegółowych informacji udziela Pani Kierownik -Małgorzata Nowak, pod nr. tel. 509 291 760

 KLASY I 

1. Borkowska Urszula
2. Czapska Paulina
3. Ciostek Bartłomiej
4. Dulemba Jakub
5. Działkowski Mikołaj
6. Dymiński Błażej
7. Farjaszewski Dawid
8. Filipiak Kinga
9. Grabowska Alicja
10. Gwaryś Julia
11. Gwiazda Paulina
12. Grządziel Zuzanna
13. Jankowska Zofia
14. Kacperkiewicz Tomasz
15. Kocznur Filip
16. Kubik Wiktoria
17. Kosacz Zuzanna
18. Kurzyński Antoni
19. Kościołek Michał
20. Myszkowska Zuzanna
21. Pielak Adrianna
22. Płochocka Oliwia
23.Przybyłowicz Elżbieta
24. Szymański Rafał
25. Śpiewak Julia
26. Szuchnicki Sebastian
27.Walas Jadwiga Anna
28. Witkowski Krzysztof
29. Wasilewska Zuzanna
30. Wasilewska Laura
31. Wasilewska Sara
32. Zawistowski Michał
33 .Ziarek Ilaria
34. Zieliński Karol
35. Szcześniak Zuzanna
KLASY STARSZE 
1.Barylska Wiktoria
2. Bugała Zuzanna
3. Chadaj Justyna
4.Chłopczyńska Róża
5. Chmielewski Dawid
6. Chwalińska Natalia
7. Chyńska Agata
8. Ćwik Julia
9. Domańska Maja
10. Fronczak Małgorzata
11. Jakubiak Joanna
12. Jędraszko Maja
13. Kaczkowska Matylda
14. Kamiński Kamil
15. Kustra Maria
16. Kwiatkowska Aleksandra
17.Laszecka Julia
18. Machaj Igor
19.Małecka Oliwia
20. Michalak Paweł
21. Miciałkiewicz Oliwia
22. Mielcuch Martyna
23. Markwat Natalia
24. Murza Natalia
25. Olesińska Kinga
26. Paczyńska Nikola
27. Pocztowski Juliusz
28.Pokojska Dominika
29. Pokojska Malwina
30. Popis Michał
31.Radoń -Dubiniecki Dawid
32. Rudy Julia
33. Różycki Szymon
34. Rylska Wiktoria
35.Sawicki Maciej
36.Siedlarczyk Laura
37. Stępniewski Mateusz
38. Szeląg Patrycja
39. Szymańska Agnieszka
40. Szczygielska Alicja
41. Tyborowska Julia
42.Tywonek Jakub
43. Tymińska Amelia
44. Wachnik Marta
45. Witek Laura
46.Wszelak Aleksandra
47. Zalewska Klaudia
48. Zalewska Oliwia
49. Zylbert Julia
50. Żmigrodzka Katarzyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Panel dostępności